Platinum partner
17
Років досвіду
14
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
5859
Останній візит на сайт
сьогодні
Моя спеціалізація – житлова нерухомість: купівля, продаж, оренда будинків, квартир.

Продаж будинків (3)

  • 180 000 $
    1 000 $/м²

    Каштанова вул. (Тракторна), 128а

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    180 / 115 / 20 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    вчора
    БЕЗ КОМІСІЇ продам Новий цегляний будинок у мальовничому та екологічно чистому місці, оточеному віковими соснами, побудований за всіма крітеріями якісного будівництва! Це ідеальна пропозиція для тих, хто шукає гідне житло в мальовничому місці. Ключові Переваги: • Місцерозташування: будинок розташований в м.Васильків, вул. Каштанова (Тракторна), 128А, на розкішній ділянці 10соток (ц.п. -під забудову), де домінують високі сосни та панує неповторна атмосфера затишку, спокою і природної краси. • Дизайн та Архітектура: стіни - керамічні блоки, утеплення - мін.вата. Високий цоколь. Високі стелі. Просторі кімнати. Білий фасад та темний дах, надають будинку елегантного вигляду. Фасад виконаний з...
    Рієлтор
  • 220 000 $
    733 $/м²

    Світла вул. (Кітченко), 7

    єОселя
    300 / 165 / 20 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2 дні тому
    Любителям заміського життя та близької наявності міської інфраструктури пропонується для розгляду просторий, добротний будинок, збудований ДЛЯ СЕБЕ! Загальна площа будинку 300кв.м, 2 поверхи. Матеріал стін: червона цегла+утеплювач+облицювальна цегла, перекриття: з/б, дах - металочерепиця, вікна: 2-х камерні склопакети. Фундамент: бетоний моноліт 1.30м+цоколь 50см. Просторі світлі кімнати, розкішні дубові сходи ручної роботи. Високі стелі - 3,2м. Євроремонт в класиці. Чудовий жилий стан. Усі комунікації в будинку: ел.ен., газ, центральний водопровід, індивідуальна каналізація (можливість підключення до централізованої). Котел+самотічна система опалення. Супутникове ТБ, інтернет, wi-fi....
    Рієлтор
  • 190 000 $
    856 $/м²

    Лесі Українки, 8

    єВідновлення
    222 / 95 / 20 м²
    2 поверхи
    10 сот
    6 кімнат і більше
    2010 рік побудови
    2 дні тому
    Васильків - місто з розвиненою інфраструктурою. Пропонується на продаж жилий будинок заг.пл. 222 кв.м, 2 поверхи. Дім, ПОБУДОВАНИЙ ДЛЯ СЕБЕ та абсолютно підготовлений для складної зими: камін, твердопалевний та газовий котли, тепла підлога, водопостачання: свердловина та криниця. Каналізація: подвійна з переливом. Гараж на 2 авто, під ним підвал/укриття. ЕКО-ФЛО. Рішення планування: камінний зал, кухня-студіо, 4 окремі спальні, 4 санвузли, кабінет, котельня, гардеробна, велика тераса. Мансардий поверх - вільний простір 35кв.м. Акуратний жилий стан. Будинок пропонується з меблями та побутовою технікою. Доглянута ділянка 10 соток (44*25м): ландшафт, плодоносний сад, розумні грядки, аль...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.